Súvisiace linky
Internet
Súvisiace odkazy
Home - Služby - Garantovaný internet ProfiNET
Ponuka pripojenia pre stredné a veľké firmy, a poskytovateľom internetu (ISP)
    Vieme, aká dôležitá je kvalita pripojenia do Internetu pre podnikateľou. Internetové pripojenie musí fungovať stále a s naprostou samozrejmostou. V prípade problému, však musí existovať vždy možnosť, bez zložitých úkonov okamžite privolať pomoc tak, aby bola internetová prevádzka bleskurýchlo obnovená. Presne také sú naše tarify ProfiNET.
    Malé a stredné podniky, ale tiež lokálnych ISP, pripájame v technických variantách 5 GHz až 24 GHz. Službu predávame zákazníkovi samozrejme až na rozhraní Ethernet Cat5.
Tarify z rady ProfiNET sú nevyhnutné pre firmy, kde nielen prevádzkujú počítače pre bežnú kancelársku prácu cez vzdialenú plochu, terminály, pobočky a VPN, ale kde sú kladené maximálne požiadavky na stabilitu systému, ako sú napríklad hostované servery na prepojenie pobočiek, skladové a databázové systémy apod. Prednostný servis, garancia odstránenia závady do 24 hodin od nahlásenia, nonstop monitoring a nonstop telefonická podpora sú samozrejmosťou. Na prianie môžeme do objektu zaviesť zvýhodnenú ADSL linku pre zálohu. K tarifom z rady ProfiNET poskytujeme možnosť objednať až 32 verejných IP adries.

Garantovaný internet ProfiNET
Programy ušité na mieru
Pri cenotvorbe zohráva dôležitú úlohu lokalita a rýchlosť pristupu do internetu. Kontaktujte nás a naši procovníci Vám poradia ten správny program, tak aby čo najviac zodpovedal vašim nárokom.
Podpora produktov
Ak ste si niečím nie istý, opýtajte sa nás. Vyplnte kontaktný formulár a naš personál Vám ochotne odpovie na Vaše otázky.
Pre kontakt kliknite na tlačítko dolu! Nezabudnite zanechať emailovú adresu alebo mobilné číslo aby sme Vás mohli kontaktovat.
 
© 2008-2018 Flexicomm s.r.o.
Design by Flexicomm.