Pracovný Tím
Výber
Naši praconíci patria medzi najlepších vo svojom obore. Pri ich výbere sme kládli dôraz na vedomosti a komunikatívnosť.
Vzdelávanie
Dôležitou oblasťou je vzdelávanie. Investujeme do vzdelávacích programov pre našich zamestnancov.
Komunikácia
Každý projekt môže byť úspešný, len ak je zvládnutá komunikácia. Naši pracovníci s Vami budú ochotne komunikovať.
Home - Kariéra
Kariéra
V súčasnosti obsadzujeme nasledovné 2 pracovné miesta:
Technik výstavby a údržby

Miesto práce:
• Brezno

Náplň práce:
• Výkon obhliadok miest budúcich inštalácií.
• Podieľanie sa na inštaláciach, spustení do prevádzky, prevádzke a údržbe rádiovych spojov v rôznych frekvenčných pásmach, napájacích zdrojov a ostatných telekomunikačných zariadení a stavieb.
• Spolupráca s projektantmi na návrhu riešení pre zákazníkov.
• Údržba a opravy sieťovej a výpočtovej techniky, SLA.
• Výkon pohotovostných služieb a servisných výjazdov v rámci celej siete v celom regióne.

Termín nástupu:
• Ihneď

Ponúkaný plat:
• Dohodou

Druh pracovného pomeru:
• Plný úväzok

Počítačové znalosti:
• Pokročilý

Vodičský preukaz:
• skupina B (min. 20 000 km)

Ďalšie požiadavky:
• Dobrá fyzická kondícia (fyzická práca).
• Celkový prehľad v IT.
• Praca s PC (Word, Excel, internet)
• Platné osvedčenie pre práce vo výškach výhodou.
• Platné osvedčenie pre práce na elektrických zariadeniach (par.22) výhodou.

Informácie k výberovému procesu:
• Váš štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom na e-mailovú adresu: business[zavináč]flexicomm.sk
Asistent administratívy a obchodu

• Brezno, Závadka nad Hronom

• Evidencia došlej a odoslanej pošty.
• Riešenie pohľadávok.
• Vypracovanie, evidencia zmlúv.
• Evidencia potvrdených objednávok.
• Telefonická podpora, marketing.
• Zadávanie pracovných listov do programu.

• Ihneď

• Dohodou

• Dohodou

• Pokročilý

• nie je podmienkou

• Ovládanie základných počítačovývch programov (MS Office, Windows). Zodpovedný prístup k práci. Schopnosť dotiahnuť zverenú prácu do úplného vyriešenia. Technické myslenie výhodou. Schopnosť tímovej spolupráce a časovú koordináciu. Komunikatívne schopnosti, príjemné vystupovanie.

Webdizajn