Súvisiace linky
Internet
Súvisiace odkazy
Home - Služby - Webdesign
Webdesign
 Vaša prezentácia na internete je v súčastnosti tá najdôležitejšia súčasť firemnéj prezentácie pre klientov firmy. Pre mnohých návštevníkov je zároveň prvým kontaktom s vašou spoločnosťou. Preto musí Vaša firemná stránka upútať a nasmerovať klientov k produktom, ktoré hľadajú. Ako? Dobrým dizajnom, ktorý odráža firemnú filozofiu a jej portfólio, premysleným používateľským rozhraním, prívetivým ovládaním a prehľadnou navigáciou.
 Kvalitné a kreatívne grafické spracovanie si vyžaduje skúsenosti a široký tím špecialistov. Pri spracovaní grafického návrhu kladieme dôraz na vyváženosť. Dizajn nesmie vyniknúť na úkor funkčnosti, ale musí odzrkadlovať osobitosť Vašej spoločnosti.
 Dôležitú úlohu pri návrhu zohráva aj cielová skupina návštevníkov (podnikatelia, špecialisti, deti, tínedžeri, ženy, dospelí).
 Pri našich produktoch ako E-commerce (Online obchody), CMS (Správa webového obsahu), ERP (Enterprise resource planning) si môžete vybrať aj z predpripravených šablón. Čím sa skráti čas tvorby webu.
Prehľad stránok: www.design.flexicomm.sk

V oblasti WEB dizajnu vám ponúkame nasledovné služby:
  • Grafický návrh (vrátane flash animácii)
  • Redizajn vašich existujúcich web stránok
  • Vytvorenie doprovodnej hudby
  • Vytvorenie video obsahu
  • Vytvorenie programov v javascript
  • Analýza a návrh logickej štruktúry (sekcií)
  • Analýza a návrh používateľského rozhrania
  • Úprava (preklad) textov a obrázkov pred ich publikovaním na web
  • Doplnkové služby (corporate, registrácia loga)

Webové aplikacie
Jednoduchá správa Vašich stránok
Pre Váš väčší komfort sme pripravili Webové aplikácie, ktoré sa hravo ovládajú bez potreby učiť sa programovať:
E-commerce systémy
Táto aplikácia umožňuje online predaj tovarov a služieb. Platby a fakturáciu.
CMS systémy
Prezentácia firmy spojená s obrazovou dokumentáciou, alebo súkromné stranky s fotkami sú hlavným zameraním tejto CMS aplikácie.
ERP systémy
ERP system integruje správu činností súvisiacich s využitím a správou hnuteľného a nehnuteľného majetku, koordináciou ľudských zdrojov a procesov.
Webové aplikácie je možné na jednom webhostingu využívať súčasne.
Podpora produktov
Ak ste si niečím nie istý opýtajte sa nás. Vyplnte kontaktný formulár a naš personál Vám ochotne odpovie na Vaše otazky.
Pre kontakt kliknite na tlačítko dolu! Nezabudnite zanechať emailovú adresu, alebo mobilné číslo, aby sme Vás mohli kontaktovať.
 
© 2008-2018 Flexicomm s.r.o.
Design by Flexicomm.